Zmes periel FunCakes Soft Pearls Mix dodá vašim tortám, cupcakeom a sušenkám krásny konečný vzhľad. Táto zmes periel rôznych veľkostí má jemnú chuť a elegantný lesk, ideálny pre každú slávnostnú príležitosť. Vďaka svojej jemnej chuti sú ideálne pre malé aj veľké! Nech už zdobíte svadobnú tortu, darčeky k narodeninám alebo narodeninové cupcakes, tieto perly vždy vytvoria kúzelný vzhľad! FunCakes Soft Pearls Mix Bubblegum Pop 80g je ideálny pre zdobenie veselého a hravého tortu.
Balenie obsahuje: 80 g
cukor, škrob (pšenica, kukuričný), dextróza, ryža múka, glukózový sirup, invertný cukrový sirup, lešticí látka: E901, E903, E904, zahusťovadlo: E414, aróma, koncentrát (jablko, čierny ríbezľa, reďkovka, spirulina, svetlica ružová), kyselina: E330, soľ, rastlinný olej (kokosový, repkový), farbivo: E120, E131, E132.
| Alergény | mlieko, orechy, sója, lepok |
| Energetická hodnota kJ | 1655 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 395,5 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 97 g |
| - z toho cukry | 87 g |
| Bielkoviny | 0,3 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0,4 g |
Holandsko
| Farba | ružová |
| Kategória: | Perličky a kamienky |
| Výrobca | FunCakes |
| EAN | 8721154440970 |
| Kód produktu | F53750 |